Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

14303.

Rufpreis:
1 200 HUF

F.W.Bain: A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés szanszkrit kézirat nyomán. Fordította: Baktay Ervin. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
14304.

Rufpreis:
800 HUF

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben.
14305.

Rufpreis:
800 HUF

Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
14306.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes modorában. [Bp.], 1946, Hungária. Sorszámozott, 55. számú, névre szóló példány. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14307.

Rufpreis:
2 000 HUF

György Lajos: Világjáró anekdoták.  Bp., 1938, Egyetemi ny. 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
14308.

Rufpreis:
1 000 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n. Lampel R. 284 p. Aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon-kötésben.
14309.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Meissner Károly: Latin phraseologia. Iskolai használatra. A 6. német kiadás után átdolgozta Burián János. Bp., Franklin, 1891. Korabeli egész-vászonkötésben, az eredeti papírborító felragasztva. Néhány lap alján kisebb tintafolt.
14310.

Rufpreis:
800 HUF

14311.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
14312.

Rufpreis:
2 000 HUF

14313.

Rufpreis:
1 800 HUF

14314.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF