Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1320942
14303
264
1292616
14304
264
F.W.Bain: A hibák bányája. Régi hindu elbeszélés szanszkrit kézirat nyomán. Fordította: Baktay Ervin. Bp., 1919, Rózsavölgyi és Társa. Félbőr kötés, kopottas állapotban. 1293878
14305
264
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben. 1292628
14306
264
Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1292561
14307
264
Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes modorában. [Bp.], 1946, Hungária. Sorszámozott, 55. számú, névre szóló példány. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1296826
14308
264
György Lajos: Világjáró anekdoták. Bp., 1938, Egyetemi ny. 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1296846
14309
264
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n. Lampel R. 284 p. Aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon-kötésben. 1272974
14310
264
dr. Meissner Károly: Latin phraseologia. Iskolai használatra. A 6. német kiadás után átdolgozta Burián János. Bp., Franklin, 1891. Korabeli egész-vászonkötésben, az eredeti papírborító felragasztva. Néhány lap alján kisebb tintafolt.
1218832
14311
264
1219332
14312
264
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1216859
14313
264
1219018
14314
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF