Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1131081
14423
264
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
1076970
14424
264
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
1258351
14425
264
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
1255681
14426
264
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Csató Pál. Kilenczedik kötet. Budán, 1836. M. Kir. Egyetem betűivel. 239 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. 1221730
14427
264
1222330
14428
264
Jonathan Swift: Gulliver utazásai. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, amatőr módon lefestett nyl-kötésben. Számozott (787.) példány!
1097149
14429
264
3800
909814
14430
264
961510
14431
264
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF