Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Gróf Vay Sándor: A palatinus-huszárok. Gróf Vay Sándor munkái VII. kötet. Gergely Imre és Udvary Géza rajzaival. Budapest, é. n., Légrády Testvérek, 198 p. Korabeli félvászonkötésben.
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. CS. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.