Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Virtute fideque : Festschrift für Otto von Habsburg zum fünfzigsten Geburtstag. Wien-Munchen, 1965, Herold. Kiadói egészvászon-kötésben.
14363.

Rufpreis:
2 000 HUF

14364.

Rufpreis:
5 000 HUF

14365.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14366.

Rufpreis:
1 000 HUF

14367.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

14368.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Vay Sándor: A palatinus-huszárok. Gróf Vay Sándor munkái VII. kötet. Gergely Imre és Udvary Géza rajzaival. Budapest, é. n., Légrády Testvérek, 198 p. Korabeli félvászonkötésben.
14369.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db minikönyv: Ferenczy Béni művészérmei. Szentendre, 1980; valamint Kovács Margit kiskönyve, Szentendre, 1988, számozott példány.
14370.

Rufpreis:
1 000 HUF

14371.

Rufpreis:
3 000 HUF

14372.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
14373.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé megsárgult állapotban.
14374.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF