Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, a gerinc hosszanti irányban sérült, felhasadt.
14351.

Rufpreis:
2 000 HUF

14352.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kozma Andor: Turán. Ősrege. 2. kiadás. Bp., 1926, Pantheon. (Globus ny.) 188 p. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben
14353.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany János összes munkái. III. kötet. Elbeszélő költemények. Bp., 1884. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc felső részén kisebb sérülés, a címlapon tulajdonosi bélyegző, az első előzéklap hiányzik, a hátsó tábla enyhén foltos. A tábla kifejezetten szép állapotú.
14354.

Rufpreis:
4 000 HUF

14355.

Rufpreis:
3 000 HUF

14356.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. 287 p. Kopottas kiadói félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.
14357.

Rufpreis:
1 200 HUF

14358.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gróf Benyovszky Móricz életrajza. Képekkel, térképekkel, autographokkal. Életrajz. Írta Jókai Mór. I-II. kötet. Bp., 1888. Ráth Mór. Kiadói, gerincén sérült, felhasadt egészvászon-kötésben, jó állapotban. A kötet a teljes mű I. ill. IV. része. A II-III. rész az emlékiratokat tartalmazza.
14359.

Rufpreis:
3 000 HUF

Emerico Várady: La letteratura Italiana e la sua influenza in Ungheria. Vol. 1. Roma, 1934, Istituto per l Europa Orientale. 497 p. Kiadói papírkötésben, néhol ceruzás aláhúzásokkal.
14360.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Grerguss Ágost: Népek lantja. A külföldi népdalok 2. bőv. kiadása. Pest, 1866, Emich Gusztáv. 1 t. (rézmetszetű díszcímlap), 156 p. Amatőr papírkötésben.
14362.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF