https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219586
14411
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1316546
14412
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., 1937, Hungária Nyomda (Renaissance Könyvek). Papírkötésben, kicsit sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1219596
14413
264
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219527
14414
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
997781
14415
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1315168
14416
264
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Madách Imre: Az ember tragédiája. A pesti napló olvasóinak. Bp., 1897, Athenaeum. A költő arcképével, egy kézirat-hasonmással és Zichy Mihály öt fénynyomatú képével. Kiadói, aranyozott egészvászon-díszkötésben. Gerinchiányos, viseltes kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1315158
14417
264
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gosztonyi Péter: A kormányzó, Horthy Miklós. Bp., 1990, Téka Könyvkiadó. Papírkötés, jó állapotban; valamint Gyurkó László: Arcképvázlat történelmi háttérrel. Bp., 1982, Magvető Kiadó. Kartonált, kissé kopottas állapotban. 1217605
14418
264
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbók Attila: Páris élete. Bp., 1927. Stádium. 245 p. A borítót Byssz Róbert festette, a fejléceket Pérely Imre rajzolta. A többi illusztráció Dobay Székely Andor, Rónay Kázmér, Vaszary Gábor és Vértes Marcell munkája. A szerző dedikációjával Endrődi Béla írónak: Endrődi Bélának nagy szeretettel és igaz barátsággal: Orbók Attila. Kiadói papírkötésben, a gerinc pótolt, javított.
Das Lot is nicht erreichbar
1183388
14419
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: A filmjáték esztétikája és dramaturgiája. Élet és Tudomány. Bp., é.n., Athenaeum. Reprint kiadás! Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
14420
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
903983
14421
264
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Das Lot is nicht erreichbar
1036107
14422
264
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse