Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315240
14387
264
A magyar helyesírás szabályai. Nyolcadik kiadás. Bp., 1943, MTA. Kiadói papírkötésben.
1175673
14388
264
Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való história mellyet egyéb fabulákkal és lőtt dolgokkal egyetemben Heltai Gáspár írásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György deák. Gyoma, 1942. Kner 95 l. Kozma Lajos 5 db fametszetével! Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 1319854
14389
264
William Shakespeare: Lear király. Ford. Vörösmarty. Bp., 1882, Ráth Mór. Kiadói festett egészvászon-kötésben. Jó állapotban. 1319851
14390
264
Balogh István: Ludas Matyi. Bohózat három felvonásban. Bp., 1898, Franklin. Korabeli félvászon-kötésben.
1319882
14391
264
Fehér Klára, Nemes László: Irokézek és felhőkarcolók. Bp., 1933, Panoráma. 206 p. Kiadó keménykötésben, borítóval. Dedikált példány!
1319843
14392
264
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. 240 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva, valamint térképmelléklettel. Kiadói festett, kissé foltos egészvászon-kötésben. 1319847
14393
264
Rónay György: Modern francia lira. Eckhardt Sándor ajánlásával. Bp., 1939, Vigilia. 139 p. Kiadói papírborítóban. Dedikált példány! 1296733
14394
264
Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan. 39 p. Kiadói papírborítékban 1296634
14395
264
Kiss Menyhért: Talizmán. Versek 1914-1918. Tábortűz 2. kiadása és 21 új vers. Bp., 1918, Légrády. 149 p. Kiadói papírkötésben.
1271159
14396
264
József Attila: Hazám. Juhász Ferenc előszavával, Csernus Tibor eredeti rajzaival, Bp., 1956, Szépirodalmi. 53 p. 8 t. (kőnyomatok) Számozott, 801. sz példány! Kopottas, kissé sérült kiadói félbőrkötésben. 1248360
14397
264
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. ALÁÍRT! Bp., 1905, Az Újság ajándéka előfizető részére. Félvászon kötés, javított, néhány lap kijár, kopottas állapotban. 1248229
14398
264
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerince hiányos, kopott állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF