Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

A magyar helyesírás szabályai. Nyolcadik kiadás. Bp., 1943, MTA. Kiadói papírkötésben.
14387.

Rufpreis:
800 HUF

Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való história mellyet egyéb fabulákkal és lőtt dolgokkal egyetemben Heltai Gáspár írásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György deák. Gyoma, 1942. Kner 95 l. Kozma Lajos 5 db fametszetével! Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
14388.

Rufpreis:
3 000 HUF

William Shakespeare: Lear király. Ford. Vörösmarty. Bp., 1882, Ráth Mór.  Kiadói festett egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
14389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balogh István: Ludas Matyi. Bohózat három felvonásban. Bp., 1898, Franklin. Korabeli félvászon-kötésben.
14390.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fehér Klára, Nemes László: Irokézek és felhőkarcolók. Bp., 1933, Panoráma. 206 p. Kiadó keménykötésben, borítóval. Dedikált példány!
14391.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. 240 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva, valamint térképmelléklettel. Kiadói festett, kissé foltos egészvászon-kötésben.
14392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rónay György: Modern francia lira. Eckhardt Sándor ajánlásával. Bp., 1939, Vigilia. 139 p. Kiadói papírborítóban. Dedikált példány!
14393.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Frank Wedekind: Haláltánc. Három jelenet. Fordította Karinthy Frigyes. Békéscsaba, 1916, Tevan. 39 p. Kiadói papírborítékban
14394.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Menyhért: Talizmán. Versek 1914-1918. Tábortűz 2. kiadása és 21 új vers. Bp., 1918, Légrády. 149 p. Kiadói papírkötésben.
14395.

Rufpreis:
1 600 HUF

József Attila: Hazám. Juhász Ferenc előszavával, Csernus Tibor eredeti rajzaival, Bp., 1956, Szépirodalmi. 53 p. 8 t. (kőnyomatok) Számozott, 801. sz példány! Kopottas, kissé sérült kiadói félbőrkötésben.
14396.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. ALÁÍRT! Bp., 1905, Az Újság ajándéka előfizető részére. Félvászon kötés, javított, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
14397.

Rufpreis:
4 000 HUF

14398.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF