Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Reden, Alexander Sixtus von: Österreich - Ungarn. Die Donaumonarchie in historischen Dokumenten. Salzburg, 1995 Druckhaus Nonntal, Könyv és hozzá rengeteg okmány, képeslap, plakát, térkép facsimile másolatával. Díszes tékában / With a lot of facsimile copies of historical documents, maps, and other printed matters