https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.
1
14399.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája Jaschik Álmos rajzaival (Bp.) 1935. Genius. 189p. Kiadói, illusztrált hártyapapír-borításos kartonálásban, gerincen zsinórbefűzéssel, szép állapotban
1
14400.

Tormay Cecile: Virágok városa - Szirének hazája Jaschik Álmos rajzaival (Bp.) 1935. Genius. 189p. Kiadói, illusztrált hártyapapír-borításos kartonálásban, gerincen zsinórbefűzéssel, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kallós Ede: Regélnek a múzsák... Hellén regék. Jaschik Álmos rajzaival. Bp., [1932], Fővárosi Könyvkiadó.  Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Egy fél szennylap hiánnyal
1
14401.

Kallós Ede: Regélnek a múzsák... Hellén regék. Jaschik Álmos rajzaival. Bp., [1932], Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Egy fél szennylap hiánnyal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
1
14402.

Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci. I.-II. Budapest, é.n. Első kiadás.  Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
1
14403.

Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci. I.-II. Budapest, é.n. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal, jó állapotban.
1
14404.

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötésben, illusztrációkkal, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinz Mack - Thomas Höpker: Expedition in künstliche Gärten. Dekoratív fotó album. Hamburg, Stern.
1
14405.

Heinz Mack - Thomas Höpker: Expedition in künstliche Gärten. Dekoratív fotó album. Hamburg, Stern.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin.  Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
1
14406.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
1
14407.

Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reden, Alexander Sixtus von: Österreich - Ungarn. Die Donaumonarchie in historischen Dokumenten. Salzburg, 1995 Druckhaus Nonntal, Könyv és hozzá rengeteg okmány, képeslap, plakát, térkép facsimile másolatával. Díszes tékában / With a lot of facsimile copies of historical documents, maps, and other printed matters
1
14408.

Reden, Alexander Sixtus von: Österreich - Ungarn. Die Donaumonarchie in historischen Dokumenten. Salzburg, 1995 Druckhaus Nonntal, Könyv és hozzá rengeteg okmány, képeslap, plakát, térkép facsimile másolatával. Díszes tékában / With a lot of facsimile copies of historical documents, maps, and other printed matters

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Halász Zoltán, Székely Ildikó: Borkönyv. Budapest, 1989, Agroinform.
1
14409.

Halász Zoltán, Székely Ildikó: Borkönyv. Budapest, 1989, Agroinform.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
1
14410.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse