Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Az ezeregyéjszaka legszebb meséi, Róna Emy rajzaival. Budapest, 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben.
14375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Betlehemi képeskönyv. Betlehem picture-book. Krippenbilderbuch. Budapest, 2004, A Magyar Kézművességért Alapítvány.
14376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Christa Pieske: Das freudige Ereignis. München, 1963, Bruckmann. Illusztrált kiadói kemény kötésben
14377.

Rufpreis:
800 HUF

Hoffmann József: Előkészítő a gépjárművezetői vizsgára. Bp.,1934, Törekvés Ny. 78 p.
14378.

Rufpreis:
1 400 HUF

Douglas Adams: The hitchhiker's guide to the galaxy. New York, 1981. Pocket Books. A szerző  által dedikált, kereskedelmi forgalomba nem került, kritikai célokra szánt kiadás! Kissé használt, de ép, és hiánytalan állapotban. / Autograph signed by the author, Advance reading copy, not for sale. First published American paperback. Used but complete and full condition.
14379.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

14380.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gál György Sándor: Hazám, Hazám, te mindenem. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
14381.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sárosy Gyula Összes Művei II. Vegyes költemények.. Bp., é.n., Aigner Lajos.Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
14382.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
14383.

Rufpreis:
1 600 HUF

14384.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Marcell: Az olvasás művészete. Bp., 1957, Biblitoheca. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
14385.

Rufpreis:
800 HUF

14386.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF