Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1317770
14375
264
Az ezeregyéjszaka legszebb meséi, Róna Emy rajzaival. Budapest, 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. 1317777
14376
264
Betlehemi képeskönyv. Betlehem picture-book. Krippenbilderbuch. Budapest, 2004, A Magyar Kézművességért Alapítvány.
1317783
14377
264
Christa Pieske: Das freudige Ereignis. München, 1963, Bruckmann. Illusztrált kiadói kemény kötésben
1314871
14378
264
Hoffmann József: Előkészítő a gépjárművezetői vizsgára. Bp.,1934, Törekvés Ny. 78 p.
1317910
14379
264
60000
Douglas Adams: The hitchhiker's guide to the galaxy. New York, 1981. Pocket Books. A szerző által dedikált, kereskedelmi forgalomba nem került, kritikai célokra szánt kiadás! Kissé használt, de ép, és hiánytalan állapotban. / Autograph signed by the author, Advance reading copy, not for sale. First published American paperback. Used but complete and full condition.
1317946
14380
264
1277928
14381
264
Gál György Sándor: Hazám, Hazám, te mindenem. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
1296728
14382
264
Sárosy Gyula Összes Művei II. Vegyes költemények.. Bp., é.n., Aigner Lajos.Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1277920
14383
264
Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben. 1272027
14384
264
1269118
14385
264
Benedek Marcell: Az olvasás művészete. Bp., 1957, Biblitoheca. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1272023
14386
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF