https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
1
14315.

Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
1
14316.

Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
1
14317.

Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában.  Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1
14318.

Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás.
1
14319.

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.
1
14320.

Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Milkó Izidor: Ketten. Képek, jelenetek. Szabadka, 1928, Minerva. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.
1
14321.

Milkó Izidor: Ketten. Képek, jelenetek. Szabadka, 1928, Minerva. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pósa Lajos költeményei. Szeged, 1883. Endrényi L. és Társánál. Korabeli hiányos gerincű félvászon kötésben
1
14322.

Pósa Lajos költeményei. Szeged, 1883. Endrényi L. és Társánál. Korabeli hiányos gerincű félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
1
14323.

Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Exposition internationale. Arts et Techniques. Paris, 1937. Guide officiel. Az 1937-es párizsi világkiállítás hivatalos katalógusa.  Párizs, 1937, Societé pour le Dévéloppement du Tourisme. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas, a gerincén sérült állapotban.
1
14324.

Exposition internationale. Arts et Techniques. Paris, 1937. Guide officiel. Az 1937-es párizsi világkiállítás hivatalos katalógusa. Párizs, 1937, Societé pour le Dévéloppement du Tourisme. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas, a gerincén sérült állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben
1
14325.

Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.
1
14326.

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse