https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219823
14315
264
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1221828
14316
264
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222505
14317
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
14318
264
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1217532
14319
264
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1251625
14320
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
1320672
14321
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Milkó Izidor: Ketten. Képek, jelenetek. Szabadka, 1928, Minerva. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan. 1321360
14322
264
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pósa Lajos költeményei. Szeged, 1883. Endrényi L. és Társánál. Korabeli hiányos gerincű félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1321351
14323
264
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
Das Lot is nicht erreichbar
1265063
14324
264
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Exposition internationale. Arts et Techniques. Paris, 1937. Guide officiel. Az 1937-es párizsi világkiállítás hivatalos katalógusa. Párizs, 1937, Societé pour le Dévéloppement du Tourisme. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas, a gerincén sérült állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1133529
14325
264
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1252194
14326
264
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse