Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319790
14195
264
Sport '89. Bp., 1990, Magyar Olimpiai Bizottság. Kiadói modern keménykötésben. Számos egészoldalas fotóval. 1319755
14196
264
Sport '91. Bp., 1992, Magyar Olimpiai Bizottság. Kiadói modern keménykötésben. Számos egész oldalas fotóval. 1319769
14197
264
1319750
14198
264
A magyar sport évkönyve 1992. Bp., 1992, Trio Budapest Bt. Kiadói modern keménykötésben, számos fotóval. 1319805
14199
264
Sydney 2000. A XXVII. nyári olimpiai játékok könyve. Bp., 2000, Ringier. Kiadói modern, keménykötésben, újszerű állapotban. Számos fotóval. 1319814
14200
264
1319810
14201
264
Kő András: A Grosics. Bp., 2007, Apriori Int. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban. Számos fotóval. 1319827
14202
264
Kier Radnedge: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro. Kiadói modern keménykötésben, újszerű állapotban. Számos fotóval. 1319797
14203
264
Vándor Kálmán: Labdarúgó világbajnokságok. 1930-1978. Bp., 1978, Sport. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Számos fotóval. 1316555
14204
264
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1-4. köt. Bp., 1872, Heckenast. Kissé kopott, aranyozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1272017
14205
264
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, 4 db bakelit hanglemez melléklettel.
1319875
14206
264
Goethe: A szenvedély trilógiája. Ford. Földessy Gyula Bp. 1933. Szerzői kiadás. Nyomatott Kner Izidor könyvnyomdájában. 18 p. Kiadói, szélén enyhén sérült papírborítóban. A fordító által dedikált példány! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF