Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. A fordító dedikációjával!
Feleki Sándor: Árnyak és sugarak. Versek. Bp., [1903], Lampel. A szerző által Thék Endre (1842-1919) bútorasztalos, bútorgyáros részére dedikálva. Kicsit kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A Budapesti Kir. Magy. Tudomány- Egyetem könyvtárának czímjegyzéke. XVIII. 1893.-dik évi gyarapodás. (1618 mű- 2201 kötet.) Bp. 1894. Kir. Magy. Egyetemi ny. 99 p. Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Tulajdonosi pecsétekkel.
Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum libri sex. Pest, 1856, Beimel József - Kozma Vazul. Hozzákötve: Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum liber septimus. Buda, 1862, typis Regiae Universitatis Pestiensis. Kopott, későbbi, aranyozott vászonkötésben, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. / Two collections of poems written in Latin by Hungarian Piarist author Endre Jallosics. Bound together, in half linen binding, the pages are a bit stained, otherwise in good condition.