Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Radványi Kálmán: Cserkészuton Spanyolföldön. Bp., 1931, Révai. Márton Lajos rajzaival. Kiadói kopottas, sérült félvászonkötésben.
14073.

Rufpreis:
1 600 HUF

14074.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. A fordító dedikációjával!
14075.

Rufpreis:
6 000 HUF

14076.

Rufpreis:
5 000 HUF

14077.

Rufpreis:
3 000 HUF

14078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet!
14079.

Rufpreis:
3 000 HUF

14080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Báró Eötvös József: Elbeszélések. Pest, 1859. Landerer és Heckenast. 202 p. Eredeti, kiadói, kissé sérült papírkötésben. Első kiadás!
14081.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Budapesti Kir. Magy. Tudomány- Egyetem könyvtárának czímjegyzéke. XVIII. 1893.-dik évi gyarapodás. (1618 mű- 2201 kötet.) Bp. 1894. Kir. Magy. Egyetemi ny. 99 p. Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Tulajdonosi pecsétekkel.
14082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum libri sex. Pest, 1856, Beimel József - Kozma Vazul. Hozzákötve: Jallosics, Ioannes Andreas [Jallosics Endre]: Poematum liber septimus. Buda, 1862, typis Regiae Universitatis Pestiensis. Kopott, későbbi, aranyozott vászonkötésben, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. /  Two collections of poems written in Latin by Hungarian Piarist author Endre Jallosics. Bound together, in half linen binding, the pages are a bit stained, otherwise in good condition.
14083.

Rufpreis:
6 000 HUF

Joannis Bapt. Horváth: Institutiones metaphysicae. Editio Budensis secunda. Budae, 1795. Typis Regiae Universitatis. 362 p. Korabeli kartonkötésben. Több helyütt széljegyzetek, bejegyzések.
14084.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF