Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Első kiadás. Bp., 1920. Kultura. 150 p. Későbbi félvászonkötésben, az eredeti papírborító bekötve. Könyvtári példány volt.
14097.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ördögh Szilveszter: Koponyák hegye. Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14098.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Pirigyi István: Görög katolikusok Erdély és Kárpátalján. Debrecen, 2001, Piremon. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14099.

Rufpreis:
1 200 HUF

Agg Kossuth levelei egy fiatal leányhoz. Bevezetéssel ellátta: Hatvany Lajos. Kiadja: Orbán M. Eliz. Bp., 1919. Pallas. 208 p. Későbbi félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
14100.

Rufpreis:
1 200 HUF

K. I. Galczynski: Búcsú az utcalámpáktól. Fordította Bella István. Bp., 2001, Beza Bt. Kiadói papírkötésben. A fordító által dedikált példány!
14101.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kosztolányi Dezső: Lánc, lánc eszterlánc. Békéscsaba, 1914, Tevan. 41 p. Első kiadás. Későbbi félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
14102.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szüts Gyula: Idegesség, neurozis. Bp. 1938, Novák Rudolf. 143 l. Kiadói papírborítóban.
14104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Panasz. Első kiadás. Bp., 1927, Genius. 250 p. Későbbi félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
14105.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Gegesi] Kiss Pál:  Élet, ember, művészet. (Európai Iskola. 1-2.) Bp., 1945, Művészbolt. 32 p. Kiadói papítkötésben.
14106.

Rufpreis:
1 800 HUF

Menandros: Ítéletkérők. Magyarul és görögül. Fordította Devecseri Gábor. (Görög és latin írók 15.)  Bp., 1971, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Kétnyelvű kiadvány.
14107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont"   111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban
14108.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14109.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF