Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318318
14097
264
Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Első kiadás. Bp., 1920. Kultura. 150 p. Későbbi félvászonkötésben, az eredeti papírborító bekötve. Könyvtári példány volt.
1318242
14098
264
Ördögh Szilveszter: Koponyák hegye. Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány! 1318289
14099
264
Dr. Pirigyi István: Görög katolikusok Erdély és Kárpátalján. Debrecen, 2001, Piremon. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1318691
14100
264
Agg Kossuth levelei egy fiatal leányhoz. Bevezetéssel ellátta: Hatvany Lajos. Kiadja: Orbán M. Eliz. Bp., 1919. Pallas. 208 p. Későbbi félvászonkötésben. Könyvtári példány volt. 1318352
14101
264
K. I. Galczynski: Búcsú az utcalámpáktól. Fordította Bella István. Bp., 2001, Beza Bt. Kiadói papírkötésben. A fordító által dedikált példány!
1318337
14102
264
Kosztolányi Dezső: Lánc, lánc eszterlánc. Békéscsaba, 1914, Tevan. 41 p. Első kiadás. Későbbi félvászonkötésben. Könyvtári példány volt. 1314834
14104
264
Szüts Gyula: Idegesség, neurozis. Bp. 1938, Novák Rudolf. 143 l. Kiadói papírborítóban.
1318325
14105
264
Szabó Dezső: Panasz. Első kiadás. Bp., 1927, Genius. 250 p. Későbbi félvászonkötésben. Könyvtári példány volt. 1320567
14106
264
[Gegesi] Kiss Pál: Élet, ember, művészet. (Európai Iskola. 1-2.) Bp., 1945, Művészbolt. 32 p. Kiadói papítkötésben. 1319249
14107
264
Menandros: Ítéletkérők. Magyarul és görögül. Fordította Devecseri Gábor. (Görög és latin írók 15.) Bp., 1971, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Kétnyelvű kiadvány.
1321311
14108
264
Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont" 111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban
1321317
14109
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF