Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1318522
14122
264
Komjáthy Aladár: Csodák és kínok. Versek. Első kiadás. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 119 p. Kiadói sérült papírborítóban.
1317705
14123
264
Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halinakötésben, ajándékozási bejegyzéssel. 1320930
14124
264
1321092
14125
264
Kerecsendi Kiss Márton: Vándorévek. Hasonmás kiadás. Bp., é.n., Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói papírkötésben.
1320208
14126
264
Molnár Ferenc A testőr. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1912, Franklin. 178 p. Korabeli, mintás egészvászon-kötésben. 1320216
14127
264
Romain Rolland: A szerelem és halál játéka. Fordította: Kállay Miklós. Bp., én. Genius. 127 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt. 1320210
14128
264
1320151
14130
264
1320900
14131
264
Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Ujabb karcolatok. Bp., 1915, Athenaeum. 122 p. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben. 1313841
14132
264
Franka Tibor: Szegfűk a Rózsadombon. Kiadói papírkötésben. Bp., 2006, magánkiadás. Dedikált példány!
1313839
14133
264
Franka Tibor: Gyur(t)csány. Kiadói papírkötésben. Bp., 2005, magánkiadás. Dedikált példány! 1252091
14134
264
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF