Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Komjáthy Aladár: Csodák és kínok. Versek. Első kiadás. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 119 p. Kiadói sérült papírborítóban.
14122.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halinakötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
14123.

Rufpreis:
1 000 HUF

14124.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kerecsendi Kiss Márton: Vándorévek. Hasonmás kiadás. Bp., é.n., Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói papírkötésben.
14125.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Ferenc A testőr. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1912, Franklin. 178 p. Korabeli, mintás egészvászon-kötésben.
14126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Romain Rolland: A szerelem és halál játéka. Fordította: Kállay Miklós. Bp., én. Genius. 127 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
14127.

Rufpreis:
1 400 HUF

14128.

Rufpreis:
2 400 HUF

14130.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Ujabb karcolatok. Bp., 1915, Athenaeum. 122 p. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben.
14131.

Rufpreis:
3 000 HUF

Franka Tibor: Szegfűk a Rózsadombon. Kiadói papírkötésben. Bp., 2006, magánkiadás. Dedikált példány!
14132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Franka Tibor: Gyur(t)csány. Kiadói papírkötésben. Bp., 2005, magánkiadás. Dedikált példány!
14133.

Rufpreis:
1 200 HUF

14134.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF