Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

14183.

Rufpreis:
2 000 HUF

14184.

Rufpreis:
1 200 HUF

14185.

Rufpreis:
3 000 HUF

14186.

Rufpreis:
2 000 HUF

14187.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Lányok évkönyve 3 kötete: 1969, 1970, 1971, Vászon-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14188.

Rufpreis:
1 200 HUF

14189.

Rufpreis:
800 HUF

14190.

Rufpreis:
800 HUF

Erikson, Steven: A Hold udvara. Bp., 1999, Alexandra (A Malazai Bukottak Könyvének Regéje 1.). Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14191.

Rufpreis:
10 000 HUF

14192.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jászai Mari emlékiratai. s. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiaaé laza, aranyozott kiadói bőrközésben, a gerince kopottas.
14193.

Rufpreis:
1 200 HUF

14194.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF