Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Taschenwörterbuch der russischen und deutschen Sprache von Karl Blattner. Teil I-II. Berlin-Moskau, 1911. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. / full linen binding, damaged condition
14207.

Rufpreis:
1 800 HUF

Palich Emil: Magyar-szerbhorvát kéziszótár. Bp., 1982, Terra. Kiadói egészvászon-kötésben. A gerincén apró sérülés.
14208.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyvtétel: komolyzenével, zeneszerzőkkel kapcsolatos könyvek, összesen 8 db.
14209.

Rufpreis:
800 HUF

Ponson du Terrail. Rocambole hőstettei. V-X. kötet. Regény. Ford. Mártonffy Frigyes. Pest, 1873. Friebeisz F. II rész. A vad ember halála. 4 köt. (173, 167, 169, 179 l.)  III. rész Baccarat boszúja. 2 köt. (176, 202 l.) Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben, a hat rész két köteben. Az első rész hiányzik.
14210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerkeszti Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor k. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
14211.

Rufpreis:
4 000 HUF

14212.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14213.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Eötvös József művei. Komplett sorozat 13 kötetben. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, nyl kötésben, kis kopásokkal
14214.

Rufpreis:
12 000 HUF

14215.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

14216.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

14217.

Rufpreis:
4 000 HUF

14218.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF