Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

14267.

Rufpreis:
1 800 HUF

14268.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Nyolczadik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 288 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
14269.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Hetedik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 274 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
14270.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Első kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 250 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
14271.

Rufpreis:
8 000 HUF

14272.

Rufpreis:
1 000 HUF

14273.

Rufpreis:
3 000 HUF

14274.

Rufpreis:
1 200 HUF

14275.

Rufpreis:
2 000 HUF

B Radó Lili: Kis dalok az állatokról. Dante, 1937. Illusztrált kiadói kemény kötésben
14276.

Rufpreis:
1 400 HUF

Molnár János: Az egyetlen. Szeged, 1993, magánkiadás. Dedikált példány!
14277.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Máthé Dénes, Bonyhárd Béla: A teljes protézis készítése: gyakorló fogorvosok és fogművesek számára. Bp., 1931, Novák Rudolf. 116 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
14278.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF