Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1321083
14291
264
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1321072
14292
264
1320117
14293
264
1320225
14294
264
Karinthy Frigyes kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével sajtó alá rendezte Ascher Oszkár Bp., 1938, Nyugat. 201 p., 12 t. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott egész-vászonkötésben. 1320679
14295
264
1320249
14296
264
1320272
14297
264
Ady Lajos: Ady Endre. Bp., 1923, Amicus. 245 p. 6 t. Korabeli félvászon-kötésben. Festett előzéklapokkal.
1321349
14298
264
Bolgár-Magyar szótár. Bp., 1956. Akadémiai kiadó
1316587
14299
264
1321065
14300
264
1320697
14301
264
Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.
1320550
14302
264
Vécsey Leó: Az életcirkusz. Különös történet. Bp., 1926, Unio Könyvkiadó. 160 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF