Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
14291.

Rufpreis:
2 000 HUF

14292.

Rufpreis:
1 200 HUF

14293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével sajtó alá rendezte Ascher Oszkár Bp., 1938, Nyugat. 201 p., 12 t. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott egész-vászonkötésben.
14294.

Rufpreis:
3 000 HUF

14295.

Rufpreis:
1 800 HUF

14296.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ady Lajos: Ady Endre. Bp., 1923, Amicus. 245 p. 6 t.  Korabeli félvászon-kötésben. Festett előzéklapokkal.
14297.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bolgár-Magyar szótár. Bp., 1956. Akadémiai kiadó
14298.

Rufpreis:
1 000 HUF

14299.

Rufpreis:
1 000 HUF

14300.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.
14301.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vécsey Leó: Az életcirkusz. Különös történet. Bp., 1926, Unio Könyvkiadó. 160 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14302.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF