Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. Bp., 1930, Athenaeum. 326 p. Korabeli egészvászon-kötésben, néhány lap sérült.
14255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-III. Bp., 1892, Ráth Mór kiadása (Athenaeum nyomda). Kiadói aranyozott vászonkötésben.
14256.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.
14257.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ámon Ágnes: Örök hívás. Bp., 1943, Ráth T. ny. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14258.

Rufpreis:
2 000 HUF

14259.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.
14260.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Ötödik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 268 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
14261.

Rufpreis:
8 000 HUF

14262.

Rufpreis:
2 000 HUF

14263.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bokodi Béla: 30 nap a föld alatt. Bp., 1967. Sport
14264.

Rufpreis:
1 000 HUF

1918 Kincses Kalendáriom. A gyakorlati élet általános útmutatója. 22. évf. Bp., Rákosi Jenő. Érdekes, az első világháborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel. Kicsit kopott, díszes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14265.

Rufpreis:
1 800 HUF

14266.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF