Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

14135.

Rufpreis:
3 000 HUF

14136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ady Endre Margita élni akar. "Verses história, melyet szeretettel ajánlok figyelmébe azoknak, akik szeretnek, avagy nem szeretnek". Bp., 1921. Amicus. 76+(4) p. Posthumus első kiadás. Kozma Lajos fametszetű könyvdíszeivel. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban
14137.

Rufpreis:
5 000 HUF

1934 A Pesti Hírlap nagy naptára. 44. évf. Bp., 1934,  Légrády (A Pesti Hírlap könyvtára 10.). Kiadói kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben.
14138.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ady Endre: Levelek Párisból. (Összegyűjtötte Földessy Gyula) Bp., 1924. Amicus. 176 p.  Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
14139.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Ford.: Vikár Béla. Bev.: Gulyás Pál. 4. kiad. Bp., 1943. Magyar Élet. 341 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
14140.

Rufpreis:
1 200 HUF

14141.

Rufpreis:
1 200 HUF

14142.

Rufpreis:
1 600 HUF

14143.

Rufpreis:
1 200 HUF

14144.

Rufpreis:
1 200 HUF

14145.

Rufpreis:
4 000 HUF

14146.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF