https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219780
14339
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216186
14340
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222327
14341
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
14342
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1236695
14343
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wathay Ferenc Énekes könyve. Hasonmás kiadás I-II. Bp., 1976, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben, fedőborítóval, mappában. A tokon és a kísérőkötetben néhány helyen bejegyzés.
Das Lot is nicht erreichbar
1287378
14344
264
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1286368
14345
264
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1219520
14346
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1300596
14347
264
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1299707
14348
264
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ibsen Henrik: Solness építőmester. Három felvonásos színmű. Ford. Gömöri Jenő. Előszó Kosztolányi Dezső: Bp., 1910, Ransburg. (Jókai ny.) 123 l., 2 t. (3 helyett). A borítót és a mumellékleteket Seyfert Ottó rajzolta. Fuzve, rajzos, kiadói borítóban. A borító sérült, a gerincen ragasztócsíkkal rögzítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1238801
14349
264
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Barna Balogh: Modern Magyar Lyrics. The first selected English edition of present-day Hungarian poems. With and introduction by Gyula de Pekár. London, 1934, Central European Literary Products. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Ritka kötet!
Das Lot is nicht erreichbar
1301021
14350
264
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Pál: Él az igazság. Regény az emigráció korából. Bp., 1921, Singer és Wolfner. Kiadói, gerincén sérült, bibliofil félbőrkötésben. Első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse