Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Szebellédi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 18×29 cm
10233.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Fekvő. Akvarell-filc, papír, jelzett, 24×19 cm
10234.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szenes jelzéssel: Híd a folyón. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x31 cm
10235.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szenes Árpád (1897-1985) : Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 59×44 cm
10236.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szilvássy Nándor (1927-2011): Etetés, vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalon, 31×23 cm
10237.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilvássy Nándor (1927-2011): Halas karácsonyi üdvözlet, tus, papír, jelzett, 20×28,5 cm
10238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilvássy Nándor (1927-2011): Karácsonyi torna, vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalon, 31×23 cm
10239.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szilvássy Nándor (1927-2011): Téli filmújdonság, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalon, 42×29,5 cm
10240.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szinyei jelzéssel:  Mező. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 59×48 cm
10241.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szirányi István (1951-) : Szemle. Ofszet (50/3), papír, jelzett, 21×29 cm
10242.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szirányi István (1951-): Férfi és nő . Ofszet (2/5), papír, jelzett, 39×27 cm
10243.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szobotkai jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír, 30×44 cm
10244.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF