Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1306099
10233
263
Szebellédi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 18×29 cm 1312505
10234
263
4600
Szeift Béla (1944-2012): Fekvő. Akvarell-filc, papír, jelzett, 24×19 cm
1307282
10235
263
Szenes jelzéssel: Híd a folyón. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x31 cm 1290320
10236
263
Szenes Árpád (1897-1985) : Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 59×44 cm
1306051
10237
263
Szilvássy Nándor (1927-2011): Etetés, vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalon, 31×23 cm
1306022
10238
263
Szilvássy Nándor (1927-2011): Halas karácsonyi üdvözlet, tus, papír, jelzett, 20×28,5 cm 1306037
10239
263
Szilvássy Nándor (1927-2011): Karácsonyi torna, vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalon, 31×23 cm
1306055
10240
263
Szilvássy Nándor (1927-2011): Téli filmújdonság, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalon, 42×29,5 cm 1306631
10241
263
Szinyei jelzéssel: Mező. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 59×48 cm 1308272
10242
263
Szirányi István (1951-) : Szemle. Ofszet (50/3), papír, jelzett, 21×29 cm
1308306
10243
263
Szirányi István (1951-): Férfi és nő . Ofszet (2/5), papír, jelzett, 39×27 cm
1275332
10244
263
Szobotkai jelzéssel: Domboldal. Akvarell, papír, 30×44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF