Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Jedlik Ányos István. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×21 cm
10257.

Rufpreis:
3 000 HUF

10258.

Rufpreis:
3 000 HUF

Váci András (1926-): Váci Mihály. Rézkarc,karton, jelzett,  40×30 cm
10259.

Rufpreis:
800 HUF

Váradi jelzéssel: Ülő női akt, szénrajz 60x43cm
10260.

Rufpreis:
1 000 HUF

Végh jelzéssel: Téli patak. Olaj, karton, keretben, 26×36 cm
10261.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): Cigánylány. Rézkarc-kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm
10262.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Rákóczi nótája. Színezett rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 43x61 cm
10263.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vincze jelzéssel: Auceps. Fametszet, üvegezett keretben, jelzett, 10x8 cm
10264.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze jelzéssel: Tehenek a lépcsőnél. Vegyes technika, papír, 28×21 cm
10265.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Barcsay Jenő. Tus, papír, jelzett,  30×20 cm
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm
10267.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wand jelzéssel: Formák. Olaj, vászon, felcsavarva, 100×110 cm
10268.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF