Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1310191
10257
263
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Jedlik Ányos István. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×21 cm 1310166
10258
263
1284283
10259
263
Váci András (1926-): Váci Mihály. Rézkarc,karton, jelzett, 40×30 cm 495565
10260
263
Váradi jelzéssel: Ülő női akt, szénrajz 60x43cm
1308683
10261
263
Végh jelzéssel: Téli patak. Olaj, karton, keretben, 26×36 cm 1309256
10262
263
Vén Zoltán (1941- ): Cigánylány. Rézkarc-kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1308631
10263
263
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Rákóczi nótája. Színezett rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 43x61 cm 1311115
10264
263
Vincze jelzéssel: Auceps. Fametszet, üvegezett keretben, jelzett, 10x8 cm 1234770
10265
263
Vincze jelzéssel: Tehenek a lépcsőnél. Vegyes technika, papír, 28×21 cm
1311468
10266
263
Vincze Lajos (1914-2002): Barcsay Jenő. Tus, papír, jelzett, 30×20 cm 1226957
10267
263
Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm 1280816
10268
263
Wand jelzéssel: Formák. Olaj, vászon, felcsavarva, 100×110 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF