Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1234284
10245
263
Szőnyi jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, 51×36 cm 1312853
10246
263
Takács Dezső (1933-): Pultban. Linó, papír, jelzett a linón, 14×12 cm 1311227
10247
263
14000
Tibor jelzéssel: Kikötő. Olaj, falemez, sérült, 32×48 cm
1259687
10248
263
Tibor jelzéssel: Városi fények. Olaj, vászon, 70×49 cm
1307453
10249
263
Tilless Béla (1932- ): Almafák, akril, farost, jelzett, 30×50 cm
1189066
10250
263
1308900
10251
263
Toldy Mária (1939- ): Vadászaton, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 13,5×18 cm 1308897
10252
263
Toldy Mária (1939- ): Kikötői sürgés-forgás, olaj, fa, keretben, 13×18 cm 1308895
10253
263
Toldy Mária (1939- ): Vidéki idill, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 12,5×17 cm 1285907
10254
263
Tull jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, 45×35 cm
1310273
10255
263
Udvardi Gyula(1925-): Kecskeméti piac. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 24x31 cm 1296938
10256
263
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Galambos Ferenc ex libris, rézkarc (172/200), papír, jelzett, 8,5×5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF