Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1288620
10196
263
4 db különféle, Petry Béla (1902-1996) grafikushoz kötődő ex libris, nagyrészt külföldi grafikusok munkái (Alma Petz, Helmut Arndt, Elly de Koster), 1 db rézkarc, 3 db klisé, papír, jelzettek (egy csak a klisén), különböző méretben 1288551
10197
263
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1288531
10198
263
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1284688
10199
263
Petry Béla (1902-1996): Ex libris Radványi-Román Károly [grafikus, 1900-1957], klisé, papír, jelzett, 14,5×8,5 cm
1306370
10200
263
22000
Perlrott jelzéssel: Falu határ. Olaj, farost, keretben, 62×46 cm 1272865
10201
263
Pittner jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 38×40 cm
1312532
10202
263
Raszler Károly (1925-2005): Csap. Rézkarc, papír, jelzett, 6×9 cm
1277897
10203
263
Rákosdi Jakál Dénes: Erdő részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 40×28 cm
1308370
10204
263
24000
Rippl Rónai József (1861-1927): Virágos váza, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, megjelent a Díszítőművészet c. lap mellékleteként, 15×19 cm
1310785
10205
263
R.R jelzéssel: Kártyások. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×21 cm
1307513
10206
263
Rónai Antal (1926- ): Folyópart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 38,5×68,5 cm 1307514
10207
263
Rónai Antal (1926- ): Erdei út, olaj, farost, jelzett, 40,5×70,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF