Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190122
10171
263
Nagy jelzéssel: Szarvas. Olaj, vászon, sérült vászon, sérült antik keretben, 48×67 cm 1310762
10172
263
Nagy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 46×54 cm 1305791
10173
263
Nagy Arisztid (1924-1974): Aktus. Ex libris, Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×5,5 cm 1310778
10175
263
Nagy Szilvia (1963-): Madonna gyermekkel I. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 24×12 cm 1308443
10176
263
Nádler Róbert (1858-1938): Rózsadomb 1876. Ceruza, papír, jelzett (NR), 11×15 cm
1307575
10177
263
Neogrády jelzéssel: Vadász a hóban. Gouache, karton, üvegezett keretben, 1306637
10178
263
Neogrády jelzéssel: Halastó. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 20×29 cm 1306640
10179
263
Neogrády jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm 1163989
10180
263
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, 14×10 cm 1306002
10181
263
1310620
10182
263
1112606
10183
263
Cs. Németh Miklós (1934-2012): John Lennon, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF