Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

10171.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 46×54 cm
10172.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nagy Arisztid (1924-1974): Aktus. Ex libris, Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×5,5 cm
10173.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Szilvia (1963-): Madonna gyermekkel I. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben, 24×12 cm
10175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nádler Róbert (1858-1938): Rózsadomb 1876. Ceruza, papír, jelzett (NR), 11×15 cm
10176.

Rufpreis:
12 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Vadász a hóban. Gouache, karton, üvegezett keretben,
10177.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Neogrády jelzéssel: Halastó. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 20×29 cm
10178.

Rufpreis:
6 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
10179.

Rufpreis:
6 000 HUF

10180.

Rufpreis:
1 200 HUF

10181.

Rufpreis:
5 000 HUF

10182.

Rufpreis:
8 000 HUF

10183.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF