Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1306616
10074
263
Farkas jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 18×28 cm
1296085
10075
263
Farkas András (1920-1991): Lovak az udvarban. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×38 cm 1259614
10076
263
Farkasházy jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, merített papír, keretben, 50×40 cm 1261710
10077
263
Farkasházy jelzéssel: Kőhíd. Olaj, karton, 40×60 cm 1003588
10078
263
Fenster T. Gábor (1981-): Show girl. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm 1307499
10079
263
Ferenczy jelzéssel: Erdő részlet. Tempera, papír, üvegezett keretben, 31×44 cm
1310895
10080
263
1250184
10081
263
F.R jelzéssel: Öregasszony. Tus, karton, üvegezett keretben, 14×15 cm
1222913
10082
263
Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
1312703
10083
263
Gacs Gábor (1930- ): Női fej kosárral. Rézkarc, papír, jelzett, 10×5 cm 1233462
10084
263
Gémessi jelzéssel: Óvárosi utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 23×17 cm 1228433
10085
263
Gömböly József (1915-): Hátsóudvar. Kréta, merített papír, jelzett, 29×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF