Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1308689
10024
263
Bernáth jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, keretben, 34×49 cm
1309351
10025
263
Biczó András: Vívók. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8x8 cm 1180751
10026
263
1180752
10027
263
Bihary jelzéssel: Erdő részlet II. Olaj, farost (hibákkal), üvegezett keretben, 14×20 cm
1308704
10029
263
Blázsek jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×60 cm
1242267
10030
263
Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
1306543
10032
263
Boromisza jelzéssel: Ló és gazdája. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×41 cm 1238004
10033
263
Boross jelzéssel: Gyümölcscsendélet. Vegyes technika, farost, keretben, 37×67 cm 1311770
10034
263
Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
1311771
10035
263
Borsos Miklós (1906-1990): Halászok II. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
1226911
10036
263
1310197
10037
263
Bóka Dezső (1935 -): Bánki Donát. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF