Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Bernáth jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, keretben, 34×49 cm
10024.

Rufpreis:
6 000 HUF

Biczó András: Vívók. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8x8 cm
10025.

Rufpreis:
800 HUF

10026.

Rufpreis:
800 HUF

10027.

Rufpreis:
800 HUF

Blázsek jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×60 cm
10029.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
10030.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boromisza jelzéssel: Ló és gazdája. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×41 cm
10032.

Rufpreis:
6 000 HUF

Boross jelzéssel: Gyümölcscsendélet. Vegyes technika, farost, keretben, 37×67 cm
10033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
10034.

Rufpreis:
12 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Halászok II. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
10035.

Rufpreis:
12 000 HUF

10036.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bóka Dezső (1935 -): Bánki Donát. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×21 cm
10037.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF