Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1306432
10012
263
Baranyó Sándor (1920-2001): Csendélet virággal, olaj, vászon, jelzett, apró sérülésekkel, fa keretben, 41,5×58,5 cm 1310319
10013
263
Barta Lajos(1899-1986): Csavarodó forma. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x12 cm 1214863
10014
263
Basky jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, keretben, 42×29 cm
1192164
10015
263
Bálint jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon (hibás), keretben, 15×20 cm 1312007
10016
263
Bánfi jelzéssel: Rókalesen. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm 1312059
10017
263
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm 1312053
10018
263
Bánfi jelzéssel: Tanyavilág. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×34 cm
1258489
10019
263
Benczúr jelzéssel: Pipacs. Akvarell, papír, 37×20 cm 1060885
10020
263
Benczúr jelzéssel: Papagáj, akvarell, papír, 31x23cm 1264275
10021
263
Berely jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, karton, keretben, 31×22 cm
1307472
10022
263
15000
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, falemez, 50×60 cm 1311213
10023
263
Bernáth jelzéssel: Osztrák város. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF