Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Bóka Dezső (1935 -): Bláthy Otto Titusz. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×21 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Oklevél 1949. Akvarell, papír (sérült), jelzett, üvegezett keretben, 30×39 cm
10039.

Rufpreis:
1 000 HUF

Börtsök jelzéssel: Erdős vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×16 cm
10040.

Rufpreis:
5 000 HUF

10041.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bubelényi László (1953-): Találka a ház előtt. Olaj, farost, jelzett, 45×45 cm
10042.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

CA jelzéssel: Körmöske. Hideg zománc, csempe, falemezen, 39×29 cm
10043.

Rufpreis:
2 000 HUF

10044.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czene jelzéssel: Pihenő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
10045.

Rufpreis:
6 000 HUF

10046.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csáki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 60×40 cm
10047.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

Csillag József (1894-1977): Falu. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 22×28 cm
10048.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csohány Kálmán(1925-1980): Női fej. Lithográfia, papír, jelzett, Udvardi Gyulának dedikálva, hajtott, kis szakadással, 30x21 cm
10049.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF