Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1310708
10062
263
Eriksson jelzéssel: Place' de la Contrescarpe. Színes litográfia, üvegezett keretben, 22×46 cm 1312585
10063
263
Ék Sándor (1902-1975): Memento. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:38x26 cm
1312578
10064
263
Ék Sándor (1902-1975): Legyilkolva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Hátoldalán Ék Sándor érdekes feljegyzésével. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
1312568
10065
263
Ék Sándor (1902-1975): Meggyalázva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm 1312564
10066
263
Ék Sándor (1902-1975): Fehér terror 1956. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
1312551
10067
263
1312545
10068
263
Ék Sándor (1902-1975): Elhagyatva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:29x40 cm
1312538
10069
263
Ék Sándor (1902-1975): Fehér terror 1919. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:31x40 cm
1312530
10070
263
Ék Sándor (1902-1975): Memento. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Paszpartuban, képméret:28x45 cm
1213767
10071
263
4400
1308701
10072
263
1308797
10073
263
Faragó Ferenc (?-?): Katona portré. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF