Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1312432
10086
263
1312420
10087
263
1307524
10088
263
G. S. jelzéssel: Vízparti séta, olaj, farost, keretben, 38×58 cm 1308649
10089
263
H. Guerrard jelzéssel: Naptár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 33x23 cm 1308647
10090
263
H. Guerrard jelzéssel: Halas kínáló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 43x24 cm 1308382
10091
263
Gyulai Líviusz (1937-): Villon illusztráció. Linó, papír, jelzett, 12×9 cm 1193148
10092
263
1285985
10093
263
Hajós jelzéssel: Zöldség csendélet. Olaj, farost, 21×30 cm
1260092
10094
263
Halápy jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm 1309727
10095
263
Harencz János (?-?): Pihenő lovak. Olaj, vászon- üveg, keretben, 25×35 cm 1309724
10096
263
Harencz János (?-?): Tanyasi udvar. Olaj, vászon- üveg, keretben, 25×35 cm 1307822
10097
263
Hargitai jelzéssel: Alvó lány, olaj, vászon, 30x40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF