Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

10086.

Rufpreis:
3 000 HUF

10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

G. S. jelzéssel: Vízparti séta, olaj, farost, keretben, 38×58 cm
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF

H. Guerrard jelzéssel: Naptár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 33x23 cm
10089.

Rufpreis:
12 000 HUF

H. Guerrard jelzéssel: Halas kínáló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 43x24 cm
10090.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyulai Líviusz (1937-): Villon illusztráció. Linó, papír, jelzett, 12×9 cm
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

10092.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hajós jelzéssel: Zöldség csendélet. Olaj, farost, 21×30 cm
10093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Halápy jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm
10094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harencz János (?-?): Pihenő lovak. Olaj, vászon- üveg, keretben, 25×35 cm
10095.

Rufpreis:
6 000 HUF

Harencz János (?-?): Tanyasi udvar. Olaj, vászon- üveg, keretben, 25×35 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Hargitai jelzéssel: Alvó lány, olaj, vászon, 30x40cm
10097.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF