Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1236506
10098
263
Háry jelzésel: Vízparti kolostor. Olaj, karton, sérült keretben, 28×39 cm
1285894
10099
263
Háry jelzéssel: Templom a tónál. Olaj, vászon, 32×42 cm
1308113
10100
263
Helbing Ferenc (1870-1958): Kopernikusz. Toll, papír, 21×18 cm 1310686
10101
263
Hertay Mária (1932): Mályva. Színezett rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 49×60 cm 1309852
10102
263
Heyer jelzéssel: Cica. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm
1194828
10103
263
Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm 1307465
10104
263
Hiller Ágoston (?-?): Tónál, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33×48 cm 1307470
10105
263
Hiller Ágoston (?-?): Vízpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33,5×48,5 cm 1308355
10106
263
Hincz Gyula (1904-1987): A Kommunisták Magyarországi Pártjának alakuló ülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 543922
10107
263
1189108
10108
263
26000
Horváth jelzéssel: Falatozó. Olaj, fa, üvegezett keretben, 33×45 cm 1307400
10109
263
Horváth István (?-?): Pierette lányka, akril, farost, jelzett, keretben, 16,5×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF