Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Háry jelzésel: Vízparti kolostor. Olaj, karton, sérült keretben, 28×39 cm
10098.

Rufpreis:
4 000 HUF

Háry jelzéssel: Templom a tónál. Olaj, vászon, 32×42 cm
10099.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Helbing Ferenc (1870-1958): Kopernikusz. Toll, papír, 21×18 cm
10100.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hertay Mária (1932): Mályva. Színezett rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 49×60 cm
10101.

Rufpreis:
6 000 HUF

Heyer jelzéssel: Cica. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm
10102.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hiller Ágoston (?-?): Tónál, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33×48 cm
10104.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hiller Ágoston (?-?): Vízpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33,5×48,5 cm
10105.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hincz Gyula  (1904-1987): A Kommunisták Magyarországi Pártjának alakuló ülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10106.

Rufpreis:
4 000 HUF

10107.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth jelzéssel: Falatozó. Olaj, fa, üvegezett keretben, 33×45 cm
10108.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Horváth István (?-?): Pierette lányka, akril, farost, jelzett, keretben, 16,5×12 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF