Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1307417
10122
263
Jeney jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, karton, 24×34 cm 1306409
10123
263
Kádár jelzéssel: Háziállatok. Olaj, karton, 100×70 cm
1280717
10124
263
14000
Kádár jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, keretben, 44×59 cm 1306135
10125
263
30000
1308208
10126
263
Kelety Gusztáv hagyatéki pecséttel: Várrom és a falu. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, 31×48 cm
1311461
10127
263
Király jelzéssel: Live steel. Ceruza, papír, 20×29 cm 1307833
10128
263
Kiss Terézia (1928- ): Fenyőfa tobozok. Rézkarc, karton, 23×31 cm
1307395
10129
263
Kocsis Valéria (?- ): Csendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 28,5×22,5 cm 1307394
10130
263
Kocsis Valéria (?- ): Csendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 28,5×22,5 cm 1307393
10131
263
Kocsis Valéria (?- ): Csendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 28,5×22,5 cm 1310184
10132
263
Koffán Károly (1909-1985): Zipernowsky Károly. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×20 cm
1283701
10133
263
Kohán jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 60×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF