Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Kokas jelzéssel: Sötétség. Olaj, farost, sérült,  60×80 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kokas jelzéssel: Kék madár. Olaj, farost, sérült, 60×80 cm
10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Vadvizes. Színes rézkarc 15/6, papír, jelzett, 22×15 cm
10136.

Rufpreis:
6 000 HUF

Komár jelzéssel: Pipázó paraszt. Olaj, farost, jelzett, 23x19 cm
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

10138.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Korniss Dezső (1908-1984): Keresztek (5db).  Szita, papír, jelzés nélkül, angol nyelvű leírással, 29,5×29,5 cm
10139.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Koszta Rozália (1925-1994): Olympiai emlék II. Művészi nyomat, papír, jelzett, 35x50 cm
10140.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Koszta Rozália (1925-1994): Dromedár. Tus, papír, jelzett, 21×30 cm
10141.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kovács jelzéssel: Parasztházak. Olaj, karton, 13,5×17,5 cm
10142.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kováts jelzéssel: Erdő részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×32 cm
10143.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kónya Zoltán (1891-?): Formentrol, plakátterv, vegyes technika, papír, 16×11,5 cm
10144.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Kónya Zoltán (1891-?): Cognac, plakátterv, vegyes technika, papír, 15,5×12 cm
10145.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF