Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1309223
10110
263
Hódi Géza (1881 - 1942): Pihenő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm 1309230
10111
263
Hódi Géza (1881 - 1942): Téli tyúkudvar. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm 1306126
10112
263
Iglay József (1905-1980): Folyópart, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 36,5×49,5 cm
1307202
10113
263
Ilosvai jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír-karton, 43×39 cm 1306560
10114
263
Ilosvai jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, falemez, 53×82 cm 1309841
10115
263
Ilosvai jelzéssel: Pár az épület előtt. Tempera, papír, üvegezett keretben, 33×50 cm
1276128
10116
263
Ilosvai jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 46×42 cm 1306232
10117
263
40000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Táncos, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
1306108
10118
263
Iványi Ödön (1918-1985): Sziklás part, akvarell, papír, jelzett, szélén kis szakadással, 35×51 cm
1306545
10119
263
Jándi jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, 61×52 cm 1310742
10120
263
Járossy Gyula (1886-1958): Magyarok Nagyasszonya Társszékesegyház, Nyíregyháza. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46×33 cm 1275563
10121
263
Jeges jelzéssel: Utca részlet. Olaj, falemez, 34×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF