Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1306446
10208
263
50000
1312012
10209
263
14000
Róna Emy (1904-1988): Meseillusztráció. Akvarell, jelzés nélkül, 1941. 25x19 cm.
1312013
10210
263
Róna Emy (1904-1988): Meseillusztráció a Játékország c. könyvhöz. Akvarell, jelzés nélkül,1941. 24x17 cm.
1312014
10211
263
Róna Emy (1904-1988): Dorothy. Illusztráció az "Óz, a nagy varázsló" c. könyvhöz. Tus, ceruza, jelzés nélkül, 1941. 26x19 cm.
1308177
10213
263
Rudnay jelzéssel: Férfi fej. Olaj, karton, keretben, 35×28 cm 1265247
10214
263
Saly Németh László (1920-2001): Asszonyok a földeken. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 33×58 cm
1265239
10215
263
Saly Németh László (1920-2001): Magányos fa. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×32 cm
1190125
10216
263
1309735
10217
263
Sikuta jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×43 cm
1175910
10218
263
1277308
10219
263
Sostarics Lajos (1896-1968): Séta az erdőben. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 23x30 cm 1277295
10220
263
Sostarics Lajos (1896-1968): Vadaskert. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF