Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1309382
10221
263
Sugár Gábor (1976- ): Kutyus. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
1309368
10222
263
Sugár Gábor (1976- ): Réti sas. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
1312069
10223
263
cca 1930 "A leküzdhetetlen akadály" - labdarúgó mérkőzésről készült karikatúra. Ceruzarajz, Sülle jelzéssel. Paszpartuban, 25,5x19 cm.
1275327
10224
263
Szabó jelzéssel: Erdő részlet. Fametszet, papír, 26×22 cm 1309536
10225
263
Szabó Erzsébet (1941- ): olaj, fa, keretben, 7×7,5 cm 1309540
10226
263
Szabó Erzsébet (1941- ): Erdős puszta, olaj, fa, keretben, 9×13,5 cm 1310391
10227
263
Szabó Vladimir (1905-1991): Komp. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1306103
10228
263
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 63,5×49 cm 1283889
10229
263
Szántó jelzéssel: Hunyadi. Vegyes technika, papír, sérült, 48×58 cm 1190098
10230
263
1311350
10231
263
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír, 9×9 cm
1217520
10232
263
Szécsi Magda (1958-): Arcunk titkai. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF