Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1307490
10317
263
Olvashatatlan jelzéssel: Páholyban. Linó, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
1234763
10318
263
Olvashatatlan jelzéssel: Busók. Fametszet, papír, 12×8 cm, Ex libris Kata. Linó, papír, jelzett a dúcon, 21×15 cm
1261199
10319
263
Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, 22×13 cm
1309549
10320
263
Olvashatatlan jelzéssel: Hattyú és kacsa, olaj, vászon, fa keretben, 31×41,5 cm 1302198
10321
263
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a lagúnában, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1302195
10322
263
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a vízparton, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1302149
10323
263
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1302147
10324
263
1302145
10325
263
1308309
10326
263
30000
cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül, üvegezett réz keretben, hibás, 6x5cm
1309333
10327
263
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Klisé, papír, 9×6 cm
1308317
10328
263
48000
cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül, üvegezett keretben, d:10cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF