Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Olvashatatlan jelzéssel: Páholyban. Linó, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
10317.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Busók. Fametszet, papír, 12×8 cm, Ex libris Kata. Linó, papír, jelzett a dúcon, 21×15 cm
10318.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, 22×13 cm
10319.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hattyú és kacsa, olaj, vászon, fa keretben, 31×41,5 cm
10320.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a lagúnában, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
10321.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falu a vízparton, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
10322.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
10323.

Rufpreis:
1 600 HUF

10324.

Rufpreis:
1 600 HUF

10325.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül,  üvegezett réz keretben, hibás, 6x5cm
10326.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Klisé, papír, 9×6 cm
10327.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül,  üvegezett keretben, d:10cm
10328.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF