Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Jelzés nélkül: 5 db akvarell (különböző jelenetek), papír, 11×16 cm
10329.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
10330.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Gyümölcsös tál. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 36×22 cm
10331.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Háború lesz. Nyomat, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
10332.

Rufpreis:
1 600 HUF

10333.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Alpesi táj. Gouache, papír, üvegezett keretben, 15x22 cm
10334.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Vadász az erdőben. Olaj, karton, fa keretben, 21x29 cm
10335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Lány könyvekkel. Olaj, karton, 40x34 cm
10336.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Jelzés nélkül: Folyóparti nyárfák. Akvarell, papír, sérült keretben, 39×25 cm
10337.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Újhatvani Róm.Kat templom tervrajzai. Ceruza-akvarell, karton, foltos, összesen: 6 tábla, 32×24 cm
10338.

Rufpreis:
6 000 HUF

5 db ex libris  klisék és fametszetek: Bordás, S.B, jelzés nélkül, 8×8-12×9 cm
10339.

Rufpreis:
1 200 HUF

5 db ex libris  klisék és fametszetek: Drahos, R.R, L.I, F.K. jelzés nélkül, 7×5-9×9 cm
10340.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF