Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1278471
10281
263
Olvashatatlan jelzéssel: Sütő András. Rézkarc, karton, 39×28 cm 1261153
10282
263
Olvashatatlan jelzéssel: Utca. Színezett litográfia, jelzett, üvegezett keretben, 10×8 cm 1259390
10283
263
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga ház. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×33 cm
1211802
10284
263
Olvashatatlan jelzéssel: Kettős figura, Olaj, karton, 41×28 cm 1212946
10285
263
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászatra indulás. Olaj, vászon, 40×30 cm 1209997
10286
263
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi fej. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×8 cm 1261713
10287
263
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, keretben, 40×27 cm
1261706
10288
263
Olvashatatlan jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm 1247227
10289
263
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő ember. Szén, papír, 40×60 cm
1214981
10290
263
Olvashatatlan jelzéssel: Vadvirágok. Olaj, farost, keretben, 67×43 1216568
10291
263
Olvashatatlan jelzéssel: Belauscht. Olaj, falemez, antik keretben, 14×10 cm
1216612
10292
263
Olvashatatlan jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 36×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF