Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192826
10293
263
1194819
10294
263
1151542
10295
263
1189049
10296
263
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon (sérült), 32×40 cm 1189113
10297
263
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, házak. Olaj, karton(sérült), 41×28 cm 1155573
10298
263
11000
1281603
10299
263
Olvashatatlan jelzéssel: Templom házakkal. Pasztell, papír, 28×39 cm
1284366
10300
263
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Szén, plüss-karton, paszpartuban, 47×34 cm 1284291
10301
263
Olvashatatlan jelzéssel: Üldögélő férfi. Tempera, karton, 60×49 cm 1270869
10302
263
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő nő. Olaj, karton, 47×29 cm
1060603
10303
263
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboknál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1062772
10304
263
Olvashatatlan jelzéssel: Münchner Volsänger und Volksleben 1912. Grafit, karton, foltos, 52×37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF