Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1277891
10305
263
Olvashatatlan jelzéssel: Kopár fa. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
1179061
10306
263
Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
1159741
10307
263
Olvashatatlan jelzéssel: Ábrándozó lány. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 50×70 cm 1312996
10308
263
Olvashatatlan jelzéssel: Das alte Rathaus zu München. Fametszet, papír, 61x48 cm 1310324
10309
263
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm
1309287
10310
263
Olvashatatlan jelzéssel: Szénás szekér. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×35 cm
1309273
10311
263
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet II. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 6×5 cm 1309271
10312
263
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 6×5 cm 1306608
10313
263
Olvashatatlan jelzéssel: Jelek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 10×16 cm
1308721
10314
263
Olvashatatlan jelzéssel: Kék kalapos hölgy. Kréta, papír, üvegezett keretben, 32×21 cm 1306425
10315
263
Olvashatatlan jelzéssel: Piros tetős ház. Olaj, karton, keretben, 15×29 cm
1307830
10316
263
Olvashatatlan jelzéssel: Kis pihenő. Olaj, karton, keretben, 27×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF