Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Werner jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, karton (hullámos), 50×70 cm
10269.

Rufpreis:
12 000 HUF

10270.

Rufpreis:
12 000 HUF

Willwerth jelzéssel: Ex libirs. Klisé, papír, 13×9 cm
10271.

Rufpreis:
1 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Bartók: Csodálatos mandarin. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10272.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zádor jelzéssel: Móló. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm
10273.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zichy jelzéssel: Szerelmes csók. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×25 cm
10274.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ziffer jelzéssel: Városhatár. Olaj, falemez, 43×36 cm
10275.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zorkoczy jelzéssel: Falu határ. Akvarell, papír, 33×23 cm
10276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zorkoczy jelzéssel: Hegyi út házzal. Akvarell, papír, 33×23 cm
10277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Torkolat. Olaj, farost, 27×47 cm
10278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ház a hegyoldalon. Olaj, falemez, 32×32 cm
10279.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Boltíves átjáró. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 23×19 cm
10280.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF