Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1259674
10269
263
Werner jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, karton (hullámos), 50×70 cm
1306110
10270
263
1312967
10271
263
Willwerth jelzéssel: Ex libirs. Klisé, papír, 13×9 cm 1307747
10272
263
9500
Würtz Ádám (1927-1994): Bartók: Csodálatos mandarin. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 1283673
10273
263
Zádor jelzéssel: Móló. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm 1306654
10274
263
Zichy jelzéssel: Szerelmes csók. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×25 cm 1310756
10275
263
Ziffer jelzéssel: Városhatár. Olaj, falemez, 43×36 cm 1309918
10276
263
Zorkoczy jelzéssel: Falu határ. Akvarell, papír, 33×23 cm 1309920
10277
263
Zorkoczy jelzéssel: Hegyi út házzal. Akvarell, papír, 33×23 cm 1275290
10278
263
Olvashatatlan jelzéssel: Torkolat. Olaj, farost, 27×47 cm
1275670
10279
263
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a hegyoldalon. Olaj, falemez, 32×32 cm 1275667
10280
263
Olvashatatlan jelzéssel: Boltíves átjáró. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 23×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF