Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1306205
10184
263
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Párizsi apacs, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×29 cm
1310217
10185
263
1281402
10186
263
Novák Lajos (1927- ): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1309845
10187
263
Paizs jelzéssel: Káin és Ábel. Olaj, vászon, 80×60 cm
1308590
10188
263
Pann, Abel (1883-1963): Fugitive and vagabond shalt thou be on earth. Heliogravűr, papír, jelzett a metszeten, kis gyűrődéssel, 28×17 cm
1308596
10189
263
Pann, Abel (1883-1963): Ye will surely not die. Heliogravűr, papír, jelzett a metszeten, kis gyűrődéssel, 28×17 cm
675206
10190
263
675187
10191
263
Pataki Dénes (1921-1975): Aranyásó és jassz. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
1192066
10192
263
1311073
10193
263
Pásztor Gábor (1933-2012): Spániel. Rézkarc, papír, jelzett, 19×15 cm 1306621
10194
263
PCSVM jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, keretben, 59×48 cm
1285462
10195
263
PcsvM jelzéssel: Portré. pasztell, papír, 43×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF