Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Párizsi apacs, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×29 cm
10184.

Rufpreis:
10 000 HUF

10185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Novák Lajos (1927- ): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett,  üvegezett fa keretben,  29×39 cm
10186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paizs jelzéssel: Káin és Ábel. Olaj, vászon, 80×60 cm
10187.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pann, Abel (1883-1963): Fugitive and vagabond shalt thou be on earth. Heliogravűr, papír, jelzett a metszeten, kis gyűrődéssel,  28×17 cm
10188.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pann, Abel (1883-1963): Ye will surely not die. Heliogravűr, papír, jelzett a metszeten, kis gyűrődéssel,  28×17 cm
10189.

Rufpreis:
6 000 HUF

10190.

Rufpreis:
2 000 HUF

10191.

Rufpreis:
6 000 HUF

10192.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Spániel. Rézkarc, papír, jelzett, 19×15 cm
10193.

Rufpreis:
2 000 HUF

PCSVM jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, keretben, 59×48 cm
10194.

Rufpreis:
6 000 HUF

PcsvM jelzéssel: Portré. pasztell, papír, 43×31 cm
10195.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF