Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Márffy jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Akvarell, papír, kopott, 32×36 cm
10159.

Rufpreis:
3 000 HUF
42

MCP jelzéssel: Vívók. Szén, papír, jelzett, 16x25 cm
10160.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

MCP jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, 32×42 cm
10161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Görög falu. Olaj, vászon, keretben, 41×31 cm
10162.

Rufpreis:
4 000 HUF

10163.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Mészöly jelzéssel: Szekér az úton. Olaj, vászon, sérült, 50×34 cm
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mező Brigitta (1975?- ): Tanya, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 39×58,5 cm
10165.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mikola jelzéssel: Falusi háza. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
10166.

Rufpreis:
6 000 HUF

MM jelzéssel: Virágok. Tűzzománc, réz lemez, 15×20 cm
10167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Körmenet. Színes rézkarc (EA I/XV), papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm
10168.

Rufpreis:
8 000 HUF

Monostori jelzéssel: Mediterrán látkép. Olaj, vászon, keretben, 60×90 cm
10169.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

MT jelzéssel: Kék modell. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, 58×42 cm
10170.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF