Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1307537
10159
263
Márffy jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Akvarell, papír, kopott, 32×36 cm 1310224
10160
263
MCP jelzéssel: Vívók. Szén, papír, jelzett, 16x25 cm 1309797
10161
263
MCP jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, 32×42 cm 1309901
10162
263
Medveczky jelzéssel: Görög falu. Olaj, vászon, keretben, 41×31 cm 1286985
10163
263
13000
1306537
10164
263
Mészöly jelzéssel: Szekér az úton. Olaj, vászon, sérült, 50×34 cm 1307506
10165
263
Mező Brigitta (1975?- ): Tanya, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 39×58,5 cm 1285820
10166
263
Mikola jelzéssel: Falusi háza. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
1310149
10167
263
MM jelzéssel: Virágok. Tűzzománc, réz lemez, 15×20 cm 1305959
10168
263
Molnár Gabriella (1940-): Körmenet. Színes rézkarc (EA I/XV), papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 1306363
10169
263
Monostori jelzéssel: Mediterrán látkép. Olaj, vászon, keretben, 60×90 cm
1309826
10170
263
MT jelzéssel: Kék modell. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, 58×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF