Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 341
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1306328
10146
263
Krausz Albert (1892-1958): Virágcsendélet 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×28 cm
1264368
10147
263
14000
Krizsán jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, keretben, 50×62 cm 1307535
10149
263
Lukács János (1952- ): Tanya, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 38,5×78,5 cm 1307754
10150
263
Lühnsdorf Károly (1893-1958): Liszt Ferenc. Ofszet, papír, 26×20 cm 1308716
10151
263
Lyka jelzéssel: Szénaboglya. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm 1312559
10152
263
M. Kiss József (1935-1999): József Attila. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1312556
10153
263
M. Kiss József (1935-1999): Ady Endre. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1312554
10154
263
M. Kiss József (1935-1999): Móricz Zsigmond. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1312543
10155
263
M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1249948
10156
263
Margit jelzéssel: Arcok. Nyomat, papír, hajtás nyommal, 20×20 cm 1307405
10157
263
Matuska jelzéssel: Őszi tisztás. Olaj, falemez, keretben, 22×32 cm
1309913
10158
263
Márffy jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, 33×47 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF