Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 341

Krausz Albert (1892-1958): Virágcsendélet 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×28 cm
10146.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Krizsán jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, keretben, 50×62 cm
10147.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lukács János (1952- ): Tanya, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 38,5×78,5 cm
10149.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lühnsdorf Károly (1893-1958): Liszt Ferenc. Ofszet, papír, 26×20 cm
10150.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Lyka jelzéssel: Szénaboglya. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm
10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): József Attila. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
10152.

Rufpreis:
3 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): Ady Endre. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
10153.

Rufpreis:
3 000 HUF

10154.

Rufpreis:
3 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
10155.

Rufpreis:
3 000 HUF

Margit jelzéssel: Arcok. Nyomat, papír, hajtás nyommal, 20×20 cm
10156.

Rufpreis:
1 200 HUF

Matuska jelzéssel: Őszi tisztás. Olaj, falemez, keretben, 22×32 cm
10157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márffy jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, 33×47 cm
10158.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF