Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

13972.

Rufpreis:
2 400 HUF

13973.

Rufpreis:
1 200 HUF

13974.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13975.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. ALÁÍRT! Bp., 1905, Az Újság ajándéka előfizető részére. Félvászon kötés, javított, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
13976.

Rufpreis:
4 000 HUF

13977.

Rufpreis:
1 000 HUF

13978.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13979.

Rufpreis:
4 000 HUF

13980.

Rufpreis:
12 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13981.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szemelvények a magyar történelem latinnyelvű kútfőiből. (Partes e fontibus historiae hungaricae latinis selectae) Összeállították és kiadták: Eperjessy Kálmán és Juhász László. Bp., 1935. Kir. Magy. Egy. Ny. 266 p. Kiadói, kissé laza papírkötésben,  a gerincén kisebb sérülésekkel.
13982.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sakklexikon. Bp., 1994, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.
13983.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF