Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Schneider Jenő: Tipográfia a gyakorlatban. Bp., 1946, Codex Nyomda - Hungária Nyomda - Móricz Nyomda (Nyomdai Művészet Barátai kiadása 5.). Papírkötésben, jó állapotban.
13936.

Rufpreis:
800 HUF

Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
13937.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wilhelm Pehle: Der Kegelsport. Leipzig-Zürich, é.n., Grehlein. Kiadói félvászon kötésben.
13938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kóró Pál(szerk.): Legjobb és legteljesebb magyar alföldi vőfélykönyv. Bp., 1943, Dr. Kovács Dénes-féle Népirodalmi Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13939.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap (A Pesti Hírlap könyvtára). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13940.

Rufpreis:
800 HUF

Révai Nagy Lexikona. Az ismeretek enciklopédiája. VI. kötet. Bp., 1912, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13941.

Rufpreis:
1 000 HUF

13942.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jeney Károly (szerk.): A Tungsram RT. története 1896-1945, 2 kötetben. Megjelent 500 példányban! Bp., 1987, Gutenberg Nyomdaipar. Illusztrált kiadói Kemény kötésben
13943.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Antal: Az évszázad mérkőzése 6:3. A nagy esemény 50, évfordulójára írta - - a kiváló riporter Szepesi György hangja alapján. Dedikált példány!
13944.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Budapest, 1930,Hornyánszky V. aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13945.

Rufpreis:
4 000 HUF

Van Alberto Siliotti: Graftombes van de eeuwigheid. Nederlands, 2001, Veltman. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13946.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csaba Csapodi; Klara Csapodine Gardonyi; Tibor Szanto: Bibliotheca Corviniana. Budapest, 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13947.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF