Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1260565
13936
259
Schneider Jenő: Tipográfia a gyakorlatban. Bp., 1946, Codex Nyomda - Hungária Nyomda - Móricz Nyomda (Nyomdai Művészet Barátai kiadása 5.). Papírkötésben, jó állapotban. 1248602
13937
259
Gróf Benyovszky Móricz saját emlékiratai és útleírásai II. kötet. Bp., 1888, Ráth Mór. Félvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
1254522
13938
259
Wilhelm Pehle: Der Kegelsport. Leipzig-Zürich, é.n., Grehlein. Kiadói félvászon kötésben. 1275946
13939
259
Kóró Pál(szerk.): Legjobb és legteljesebb magyar alföldi vőfélykönyv. Bp., 1943, Dr. Kovács Dénes-féle Népirodalmi Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1241540
13940
259
A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap (A Pesti Hírlap könyvtára). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1276481
13941
259
Révai Nagy Lexikona. Az ismeretek enciklopédiája. VI. kötet. Bp., 1912, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1239285
13942
259
1277943
13943
259
Jeney Károly (szerk.): A Tungsram RT. története 1896-1945, 2 kötetben. Megjelent 500 példányban! Bp., 1987, Gutenberg Nyomdaipar. Illusztrált kiadói Kemény kötésben 1273841
13944
259
Horváth Antal: Az évszázad mérkőzése 6:3. A nagy esemény 50, évfordulójára írta - - a kiváló riporter Szepesi György hangja alapján. Dedikált példány!
1278829
13945
259
Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Budapest, 1930,Hornyánszky V. aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
1273901
13946
259
Van Alberto Siliotti: Graftombes van de eeuwigheid. Nederlands, 2001, Veltman. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
1273894
13947
259
Csaba Csapodi; Klara Csapodine Gardonyi; Tibor Szanto: Bibliotheca Corviniana. Budapest, 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF