Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1272506
13924
259
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., 1938, Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
1272580
13925
259
Charles Baudelaire: A rossz virágai. Magyarul György Oszkár[tól]. Békéscsaba, 1920, Tevan. 112 p. Korabeli aranyozott félbőrkötésben. 1272745
13926
259
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Magyar alkémisták. Bp., 1928, Természettudományi Társ. 452 p. 115 rajzzal és egy színes táblával. Kiadói egészvászon-kötésben. 1272638
13927
259
Japán mesék. Japán eredetiből fordította dr. Balogh Barna. Bp., 1943, Viktória. 142 p. Kiadói, illusztrált félvászonkötésben. 1273363
13928
259
Galeottus Martius Narniensis, De egregie, sapienter, iocose dictis ac factis regis Mathiae [...], ed., Ladislaus Juhász, Lipsiae, 1934, Teubner. (BSMRAe) Kiadói papírkötésben.
1274407
13929
259
Lampérth Géza: Hunyadiak. Bp., é. n. Magyar Lap és Könyvk. 47 p. 12 t. Kiadói papírborítóban. 1278727
13930
259
Heinrich Heine: Németország Faludy György átköltésében. Budapest, 1945, Müller Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papír kötésben fedőborítóval. 1277920
13931
259
Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1277928
13932
259
Gál György Sándor: Hazám, Hazám, te mindenem. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
1278692
13933
259
Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Reprint kiadás, 1988. Kiadói egészvászon kötésben
1243849
13934
259
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., 1914, "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói aranyozott félbőrkötésben, enyhe sérüléssel a gerinc alján.
1274410
13935
259
Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF