Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., 1938, Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
13924.

Rufpreis:
3 000 HUF

Charles Baudelaire: A rossz virágai. Magyarul György Oszkár[tól]. Békéscsaba, 1920, Tevan. 112 p. Korabeli aranyozott félbőrkötésben.
13925.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szathmáry László: Magyar alkémisták. Magyar alkémisták. Bp., 1928, Természettudományi Társ. 452 p. 115 rajzzal és egy színes táblával. Kiadói egészvászon-kötésben.
13926.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Japán mesék. Japán eredetiből fordította dr. Balogh Barna. Bp., 1943, Viktória. 142 p. Kiadói, illusztrált félvászonkötésben.
13927.

Rufpreis:
1 600 HUF

Galeottus Martius Narniensis, De egregie, sapienter, iocose dictis ac factis regis Mathiae [...], ed., Ladislaus Juhász, Lipsiae, 1934, Teubner. (BSMRAe) Kiadói papírkötésben.
13928.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lampérth Géza: Hunyadiak. Bp., é. n. Magyar Lap és Könyvk. 47 p. 12 t. Kiadói papírborítóban.
13929.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heinrich Heine: Németország Faludy György átköltésében. Budapest, 1945, Müller Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
13930.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drozdy Győző: Aurora borealis. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
13931.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gál György Sándor: Hazám, Hazám, te mindenem. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. A szerző saját kezű ajánlásával és aláírásával. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
13932.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Reprint kiadás, 1988. Kiadói egészvászon kötésben
13933.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., 1914, "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói  aranyozott félbőrkötésben, enyhe sérüléssel a gerinc alján.
13934.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült gerinccel.
13935.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF