https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
1
13960.

Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /

In a worn out paper binding, otherwise in good condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ponyvák, 3db, Világvárosi regények:Forró Pál: Amy ért a szerelemhez; Murányi József: Dráma Dunán; Leleszy Béla: A menyasszony megszökik
1
13961.

Ponyvák, 3db, Világvárosi regények:Forró Pál: Amy ért a szerelemhez; Murányi József: Dráma Dunán; Leleszy Béla: A menyasszony megszökik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márton Jósef: Lexicon trilingve latino-hungarico-germanicum. Pars secunda. M-Z. Viennae Austriae, 1818, Pichler. Egészbőr kötésben.
1
13962.

Márton Jósef: Lexicon trilingve latino-hungarico-germanicum. Pars secunda. M-Z. Viennae Austriae, 1818, Pichler. Egészbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seward, Ingrid: Diana. Bp., 1990, JLX Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Lady Di, Gyertya a szélben-Képes Aktuell különszám 1997.
1
13963.

Seward, Ingrid: Diana. Bp., 1990, JLX Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Lady Di, Gyertya a szélben-Képes Aktuell különszám 1997.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
13964.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.
1
13965.

Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
báró Eötvös József: A karthausi I-II. (báró Eötvös József összes munkái IX-X.) Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
1
13966.

báró Eötvös József: A karthausi I-II. (báró Eötvös József összes munkái IX-X.) Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.
1
13967.

Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
1
13968.

C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berczellyné Gajáry Böske: Mardocheus. Bp., 1915, Lampel R. 95 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.
1
13969.

Berczellyné Gajáry Böske: Mardocheus. Bp., 1915, Lampel R. 95 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mark Crick: Kafka levese. Világirodalmi paródiák. Bp., 2008, Alexandra. 92 p. Kiadói keménykötésben.
1
13970.

Mark Crick: Kafka levese. Világirodalmi paródiák. Bp., 2008, Alexandra. 92 p. Kiadói keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Első verseskötete. Bp., 1920, Amicus. (Hornyánszky ny.) 108 p. Korabeli félvászonkötésben. ,,Ady Endre első verseit az ,,Amicus" kiadóvállalat megbízásából 1920 november havában Hornyánszky Viktor m. kir. udvari könyvnyomdája nyomtatta."
1
13971.

Ady Endre: Első verseskötete. Bp., 1920, Amicus. (Hornyánszky ny.) 108 p. Korabeli félvászonkötésben. ,,Ady Endre első verseit az ,,Amicus" kiadóvállalat megbízásából 1920 november havában Hornyánszky Viktor m. kir. udvari könyvnyomdája nyomtatta."

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse