In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
báró Eötvös József: A karthausi I-II. (báró Eötvös József összes munkái IX-X.) Bp., 1892, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
Ady Endre: Első verseskötete. Bp., 1920, Amicus. (Hornyánszky ny.) 108 p. Korabeli félvászonkötésben. ,,Ady Endre első verseit az ,,Amicus" kiadóvállalat megbízásából 1920 november havában Hornyánszky Viktor m. kir. udvari könyvnyomdája nyomtatta."